3 november 2023

V64 Fredag Start kl. 18:20


Välkommen

till en fartfylld kväll med massor av tjejer på plats!

Alla är välkomna till V64 travet men till anmälan och deltagande för "tjejlaget" gäller det endast tjejer denna kväll.

 Vi är i planering av innehåll just nu och ber att få återkomma om meny med mera..

Det är fri entré till travet och fri Drive-in för er som inte deltar på Tjejkvällen.
Spel sker digitalt och vi har spelvärdar på plats som finns till hjälp.

Första start 18:20
vill du boka bord och inte tillhör Tjejkvällen kontaktar du Travrestaurangen 0278-27240.
Ni som anmäler er till tjejkvällen kommer att bordsplaceras av oss värdar enligt indelning lag som ni tar del av på plats.


Tjejer som vill anmäla sig och sitt lag:
Köp biljett på Tickster, skriv in ditt lagnamn (finns en ruta att fylla i på tickster när du köper biljett), då ser vi lagnamnet och placerar er tillsammans. 
Minimum 2 personer i laget,  rekommenderat ca 6-8 personer som mest i ett lag. Är ni fler i gänget brukar vi dela upp er i två lag.  
Vid ankomst tar vi emot er och bjuder på välkomstdrink med tilltugg.  Ni kommer få information om vart ni sedan ska placeras i restaurangen och annan nödvändig information om kvällen.
Vi har flera värdinnor som kommer att cirkulera kring ert bord och finnas tillgängliga för alla sorters frågor. 

Sista Anmälningsdag för tjejkväll är Fredag en vecka innan.

Tävlingarna
Våra värdar har ordnat med olika tävlingar som frågetävlingar och travtävlingar och för den som vill kommer det finnas digitala spel.

Hålltider:
Vi öppnar entre dörrarna ca kl. 17:30. Första start är kl. 18:20

På plats kommer vara flera lokala utställare som vi presenterar lite närmare evemenanget. 

Frågor på Tjejkvällen ring Helen Forsblom 070-227 10 21 eller maila
helen.forsblom@bollnas.travsport.se

Varmt välkomna!